Resmi Gazete

 
Duyurular

Güncel duyuruları buradan takip edebilirsiniz.
GİRİŞ

 
İthal edilecek eşya ile igili olarak fizibilite çalışmasının yapılması, Dahilde İşleme Rejimi uygulamaları, Nakliye firmasından eşyanın seyahat ve evrak bilgilerinin takibi, Ordinonun alınması, Eşya ile il..
İhraç edilecek eşya ile ilgili olarak fizibilite çalışmasının yapılması, Sağlık sertifikası, Kontrol belgesi, A.TR, Eur-1 menşe şehadetnamesi, ülke durumuna göre konsolosluk Tasdik işlemleri vb. yapılması, Eşy..
Danışmanlık hizmeti verdiğimiz başlıca konular şunlardır ; Teşvik Mevzuatı proje ve işlemleri danışmanlığı Dış Ticarette Mevzuat ve Rejim danışmanlığı Dış Ticarette ilişkin her türlü vergi mevzuatı danışmanlı..
Siz değerli müşterilerimizin her türlü lojistik ihtiyaçları için, taşıma ve lojistik konularında destek verilmeye başlanmıştır. LCL/FCL konteyner hizmetleri, parsiyel ve komple deniz, hava, kara nakliye hizmetleri, pr..
Gümrük tarife istatistik pozisyonu (G.T.İ.P.) tespiti Transit işlemleri Gümrük antrepo uygulamaları Gümrük vergileri hesaplamalarI Dolaşım belgeleri ve menşe sertifikaları uygulamaları Serbest bölge uygula..
Döviz Kurları

 
Online